czwartek, 7 listopada 2013

Plastusiowe spotkania


Choć za oknem jesienna szaruga - w naszej bibliotece dla dzieci zawsze jest kolorowo i wesoło Dziś gościliśmy następną klasę pierwszą z koronowskiej Szkoły Podstawowej nr 2. Mało zachęcającej pogody nie przestraszyły się dzielne sześciolatki z I F - wychowankowie Pani Iwony Sekuły-Koźlinki. Ich przewodnikiem po świecie "Plastusiowego pamiętnika" Marii Kownackiej był... sam Plastuś. Zabawa w czytanie i kolorowanie okazała się przednia, a my... nieustająco zapraszamy wszystkie dzieci w nasze progi!
Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie  Zawitała do nas dzisiaj kolejna klasa pierwsza ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koronowie! Tym razem mieliśmy przyjemność gościć w filii dla dzieci I A wraz z wychowawczynią, Panią Elżbietą Rydelską. Z odwiedzin bardzo ucieszył się nasz "biblioteczny" Plastuś, bo on właśnie był głównym bohaterem spotkania. Opowiedział o swoich przyjaciołach z piórnika Tosi, o pisaniu pamiętnika, ,zaprosił do wspólnego kolorowania, a na koniec chętnie pozował do pamiątkowych zdjęć.


Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Biblioteka dla dzieci pełna małych gości - to lubimy najbardziej! Dziś odwiedziła nas klasa I B ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Koronowie z wychowawczynią, Panią Zofią Plutą. Tematem spotkania był "Plastusiowy pamiętnik" Marii Kownackiej i oczywiście jego tytułowy bohater. Głośne czytanie, kolorowanki i dobra zabawa, tak najkrócej można opisać to, co się u nas działo. Dziękujemy I B i zapraszamy wszystkie dzieci do fantastycznej krainy książek . Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie 


Zdjęcie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz