piątek, 15 listopada 2013

JUŻ DZIŚ - WARSZTATY!

Przypominamy, że już dzisiaj (w piątek) w naszej bibliotece odbędą się warsztaty papiernicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przedświąteczne zajęcia poprowadzi Beata Radtke. W programie robienie wyjątkowych kartek na Boże Narodzenie.
Zapraszamy wszystkich serdecznie od godz. 15 do głównej czytelni. Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa u nas lub u Pani Kasi Kocent (telefonicznie - 695 727 808, bądź na Facebooku). Trzeba tylko zabrać nożyczki, klej, patyczki itp. Pozdrawiamy... już prawie gwiazdkowo 

Zdjęcie: JUŻ JUTRO - WARSZTATY!
Przypominamy, że już jutro (w piątek) w naszej bibliotece odbędą się warsztaty papiernicze dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przedświąteczne zajęcia poprowadzi Beata Radtke. W programie robienie wyjątkowych kartek na Boże Narodzenie. 
Zapraszamy wszystkich serdecznie od godz. 15 do głównej czytelni. Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa u nas lub u Pani Kasi Kocent (telefonicznie - 695 727 808, bądź na Facebooku). Trzeba tylko zabrać nożyczki, klej, patyczki itp. Pozdrawiamy... już prawie gwiazdkowo :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz